תושבי רחוב ביאליק בבאר שבע התעוררו הלילה לקולות פיצוץ – לאחר שמה שנחשד כמטען חבלה הונח בתוך ארון החשמל בבניין.
המשטרה פתחה בחקירה, פיצוץ חריג אירע הבוקר בשכונה ב’ בבאר שבע, לאחר שמטען מאולתר התפוצץ בחדר מדרגות בתוך בניין בשכונה הוותיקה. תושבי הבניין התעוררו לקולות הפיצוץ והזעיקו משטרה, מדובר באירוע קשה שרק במזל לא נגמר באובדן חיי אדם.
לאחרונה נרשמו בבאר שבע מספר אירועים דומים בתחום הפלילי, כאשר יש מי שטוען שמלחמת הכנופיות, שאפיינה פעם את העיר לרעה – חוזרת ובגדול. כזכור, רק בתחילת החודש נרשמו שני פיצוצים במקביל באותו הלילה.
הפיצוץ הראשון נרשם ברחוב גדעון האוזנר ברמות, בסמוך לבית ספר יסודי במקום, כאשר לא רחוק משם נרשם פיצוץ נוסף בשכונה א’. הבוקר, לאחר האירוע, דיווחו במשטרה: ”משטרת ישראל פתחה לפנות בוקר בחקירה עם קבלת דיווח בדבר פיצוץ שאירע ברחוב חיים נחמן ביאליק בבאר שבע, ללא נפגעים”.
חבלן וכוחות משטרה ומז”פ הגיעו למקום ופעלו לאיסוף ראיות וממצאים בזירה באשר לנסיבות הפיצוץ ומקורו. על פי החשד הרקע לאירוע הינו פלילי’.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל