צו סגירה מנהלי הוצא על ידי מפקד מחוז דרום, ניצב אמיר כהן, לבית עסק בעיר באר שבע שפעל ללא רישיון ומכר גז קצפות “גז צחוק” העלול לגרום סכנה ממשית לציבור.
הצו ניתן למשך שבעה ימים לבית העסק “היציע הדרומי” בעיר, שנוהל ללא רישיון עסק, ובשטחו אותרו עשרות ארגזים המכילים מעל 90 בלוני גז קצפות, כשבנוסף אותרו אביזרי שאיפה נלווים המעידים כי מכירת המוצר נועדה לצורך שימוש עצמי לרעה, דבר המהווה סכנה מיידית וחמורה לשלום הציבור ובריאותו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל