שוטרים נפצעו בקטטת ענק עם תושבים בנווה נוי

כתב אישום הוגש נגד תושב באר שבע שרצח את בת זוגו

דוברות משטרת ישראל הודיעה על עצירת 12 חשודים שתקפו ואיימו על שוטרי באר שבע בעת מילוי תפקידם. דוברות המשטרה: “כל אירוע אלימות יטופל באפס סובלנות באופן נחוש וחסר פשרות תוך מיצוי הדין עם פורעי החוק למען שלום הציבור ובטחונו”

ביום חמישי הודיעה דוברות משטרת ישראל על עצירת 12 חשודים, תושבי העיר באר שבע, אשר תקפו ואיימו על שוטרים בעת מילוי תפקידם במהלך טיפול באירוע של הקמת רעש בעיר. משטרת ישראל הגיבה לאירוע ומסרה: “משטרת ישראל תמשיך לטפל בחומרה נגד כל אירוע אלימות, לרבות אירועי אלימות כלפי שוטרים אשר פועלים לילות כימים על מנת להבטיח את שלום הציבור בשגרה ובחירום”.
כאמור, אתמול בערב (חמישי), משטרת ישראל קיבלה תלונה על מסיבה רועשת העולה מתוך בית בשכונת נווה נוי שר בבאר שבע. לאור הדיווח, כוח שיטור של תחנת באר שבע הגיע לזירה ופעל להפסקת הרעש בשל מסיבה שהתקיימה בשכונת נווה נוי. במהלך האירוע, נזרקו אל עבר ניידת המשטרה בקבוקי זכוכית שפגעו בניידת ובשוטר. מלב זאת, מספר חשודים החלו לתקוף את השוטרים ולאיים על חייהם.
ןמשטרת ישראל עצרה 12 חשודים, תושבי העיר באר שבע, שתקפו ואיימו על שוטרים – לאחר שאלו הגיעו לבית בנווה נוי בעקבות טענות על רעש. בשל כך, ארבעה שוטרים נזקקו לטיפול רפואי.
כוח שיטור של תחנת באר שבע, לצד סיירים מטעם מחלקת הביטחון של עיריית באר שבע – הגיעו למקום ופעלו מספר פעמים במהלך הלילה להפסקת הרעש מתוך מסיבה שהתקיימה במקום. במהלך הטיפול המשטרתי, הושלכו לעבר ניידת המשטרה בקבוקי זכוכית שפגעו בניידת ובשוטר, ולאחר מכן מספר רב של חשודים יצאו מהבית והחלו לתקוף את השוטרים ולאיים על חייהם.
בתוך כך, כוחות משטרה גדולים של תחנת באר שבע, סיירת הביטחון של עיריית באר שבע, יס”מ נגב ומג”ב הוזעקו למקום ופעלו להשלטת הסדר תוך כדי התפרעות המונית של משתתפי המסיבה, שהחלו לתקוף את השוטרים שהשתלטו על הפורעים, וביצעו את מעצרם של 12 חשודים המעורבים באירוע. כתוצאה מהאירוע נפגעו 4 שוטרים אשר נזקקו לטיפול רפואי.
בתוך כך, כלל המעורבים, ביניהם 3 קטינים, נעצרו לחקירה בתחנת באר שבע. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.
ממשטרת ישראל נמסר: ”משטרת ישראל תמשיך לטפל בחומרה נגד כל אירוע אלימות, לרבות אירועי אלימות כלפי שוטרים אשר פועלים לילות כימים על מנת להבטיח את שלום הציבור בשגרה ובחירום. כל אירוע אלימות יטופל באפס סובלנות באופן נחוש וחסר פשרות תוך מיצוי הדין עם פורעי החוק למען שלום הציבור ובטחונו”.
בשל כך, החלו להגיע למקום כוחות משטרה נוספים של תחנת באר שבע וכוחות יס”מ נגב ומג”ב ואלו פעלו להחזרת הסדר במקביל להתפרעות המונית של משתתפי המסיבה שהמשיכו לתקוף את השוטרים. כאמור, המשטרה עצרה 12 חשודים, ביניהם 3 קטינים, אשר תקפו את השוטרים. כתוצאה מאותו אירוע אלים, דוברות משטרת ישראל מסרה כי 4 שוטרים נזקקו לטיפול רפואי.
עוד מסרה דוברות המשטרה כי המעורבים נעצרו לחקירה בתחנת באר שבע וכי “על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם, הם יובאו היום לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם”.
תגובת דוברות משטרת ישראל לא איחרה להגיע ומטעמה נמסר: “משטרת ישראל תמשיך לטפל בחומרה נגד כל אירוע אלימות, לרבות אירועי אלימות כלפי שוטרים אשר פועלים לילות כימים על מנת להבטיח את שלום הציבור בשגרה ובחירום. כל אירוע אלימות יטופל באפס סובלנות באופן נחוש וחסר פשרות תוך מיצוי הדין עם פורעי החוק למען שלום הציבור ובטחונו”.
אתמול בלילה, סמוך לחצות, התקבל דיווח במשטרה אודות אירוע של הקמת רעש מתוך בית בשכונת נווה נוי בעיר באר שבע. כוח שיטור של תחנת באר שבע הגיע למקום ופעל מספר פעמים במהלך הלילה להפסקת הרעש מתוך מסיבה שהתקיימה במקום. במהלך הטיפול המשטרתי הושלכו לעבר ניידת המשטרה בקבוקי זכוכית שפגעו בניידת ובשוטר, ולאחר מכן מספר רב של חשודים יצאו מהבית והחלו לתקוף את השוטרים ולאיים על חייהם.
כוחות משטרה גדולים של תחנת באר שבע, יס”מ נגב ומג”ב הוזעקו למקום ופעלו להשלטת הסדר תוך כדי התפרעות המונית של משתתפי המסיבה, שהחלו לתקוף את השוטרים שהשתלטו על הפורעים, וביצעו את מעצרם של 12 חשודים המעורבים באירוע. כתוצאה מהאירוע נפגעו ארבעה שוטרים אשר נזקקו לטיפול רפואי.
כלל המעורבים, ביניהם שלושה קטינים, נעצרו לחקירה בתחנת באר שבע. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם. משטרת ישראל תמשיך לטפל בחומרה נגד כל אירוע אלימות, לרבות אירועי אלימות כלפי שוטרים אשר פועלים לילות כימים על מנת להבטיח את שלום הציבור בשגרה ובחירום. כל אירוע אלימות יטופל באפס סובלנות באופן נחוש וחסר פשרות תוך מיצוי הדין עם פורעי החוק למען שלום הציבור ובטחונו.

 

מאמרים שאולי יעניינו אתכם
גראנד קניון בבאר שבע נפתח למרות ההנחיות
גראנד קניון בבאר שבע נפתח למרות ההנחיות

הגרנד קניון באר שבע, פתח  במחאה על ההחלטה לאשר את פעילות מתחמי הקניות הפתוחים, ואת המתחמים הסגורים לא לפתוח, אך - קראו עוד

אשדוד ניצחה את הפועל באר שבע 0:2
אשדוד ניצחה את הפועל באר שבע 0:2

מ.ס אשדוד ניצחה בשבת  0:2 את הפועל באר שבע במחזור השביעי בליגת העל, בכך עלתה אשדוד לחלק  העליון של הטבלה. - קראו עוד

ועדת התכנון של באר שבע כבר לא ועדה עצמאית
ועדת התכנון של באר שבע כבר לא ועדה עצמאית

במינהל התכנון שוקלים שלא להמליץ על חידוש תוקף המינוי של הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה באר שבע כוועדה עצמאית, לאחר שהמנוי - קראו עוד

באר שבע הביקושים לשכירות – ירידה חדה
באר שבע הביקושים לשכירות – ירידה חדה

שוק הנדל"ן בבאר שבע  נפגע קשה מאוד והביקושים לשכירות ירדו בכ- 30% זאת בעקבות נטישת הסטודנטים את הדירות המושכרות הסמוכות - קראו עוד

חשד להתעללות בגן פרטי בבאר שבע
חשד להתעללות בגן פרטי בבאר שבע

הורים לפעוטות בני שנתיים בגן פרטי בבאר שבע הגישו תלונה במשטרה, בחשד שגננת התעללה בילדיהם. זאת  לאחר שחשו שינוי בהתנהגות - קראו עוד

הפועל באר שבע: אם ז’וזואה יבקש לעזוב, במועדון לא יעמדו בדרכו.
הפועל באר שבע: אם ז'וזואה יבקש לעזוב, במועדון לא יעמדו בדרכו.

השחקן הפורטוגלי ז'וזואה של הפועל באר שבע לא מפסיק עם הסקנדלים שלו והתקוטט עם הבלם עמית ביטון באימון, במהלך משחקון - קראו עוד

מחר גרנד קניון באר שבע יפתח
blank

לקראת הפיילוט של פתיחת הקניונים, יפתח גם גרנד קניון בבאר שבע – אז איך ייראו הקניות תחת הגבלות הקורונה? קבינט - קראו עוד

רשת טיב טעם פותחת סניף בבאר שבע
רשת טיב טעם פותחת סניף בבאר שבע

הרשת המזוהה עם האוכלוסייה מחבר העמים ודואגת לייבא מוצרים ממזרח אירופה הערבים לחיך של אוכלוסייה זו. בשנה האחרונה החלה הרשת - קראו עוד

כתב אישום הוגש נגד תושב באר שבע שרצח את בת זוגו
כתב אישום הוגש נגד תושב באר שבע שרצח את בת זוגו

כך הוא נראה זמן קצר לאחר הרצח – וכן ברגעים שבו עצרו אותו השוטרים ומנעו ממנו לשים קץ לחייו כתב - קראו עוד

באר שבע בדרך להיות עיר חכמה
באר שבע בדרך להיות עיר חכמה

מדובר במערכות שליטה ובקרה חכמות שישלטו ממרכז שליטה עירוני, ויכללו את מערכות האזעקה, כריזה ניהול רמזורים בכל העיר מערכות הקשר - קראו עוד

הפועל באר שבע הפועל חיפה תיקו 2-2
אשדוד ניצחה את הפועל באר שבע 0:2

בפרשת ז'וזואה ממאנת להידחק ומשפיעה עדיין על האווירה בהפועל באר שבע, במשחק הערב בין הפועל באר שבע והפועל חיפה נפרדו - קראו עוד

תושב באר שבע הורשע באיומים על ראש הממשלה נתניהו ובנו
תושב באר שבע הורשע באיומים על ראש הממשלה נתניהו ובנו

תושב באר שבע בן 39 צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "מישהו יודע על הכנות להתנקשות ברה"מ? נראה לי הגיע הזמן". אמירה - קראו עוד

-----------------------------------------------------------------------

הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל