תלמידת כיתה י’ בתיכון מקיף אמית בבאר שבע אביטל שלומוב, היא זוכת פרס הנוער המתנדב של עיריית באר שבע וחברת כיוונים לשנת תשפ”א.
אביטל שלומוב נבחרה בוועדה הבית ספרית מתוך כלל התלמידים, מתנדבת בעמותת יוניסטרים, היא חברת הפרלמנט לנוער, חברה במועצת התלמידים, ופעילה בסיירת ‘הקהל’, היא מדריכת שלח צעירה (משצית), פעילה בתנועת אחריי, ומשתתפת גם במליאות מחוזיות ובפעילות תנועת מדור לדור, אשר במסגרתה יצאה במהלך השנה להתנדבויות ב’קמטים של חיוך’ ו’לתת באהבה’.
ביטל הוכיחה שאין סתירה בין עשיה חברתית להצלחה בלימודים, ולמעשה הקשר הפוך. כשמגלים אחריות על אחרים, מתגלה האחריות גם על עצמך.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל