הישג מרשים לרב אמן סמיון דבויריס ממועדון השחמט ע”ש אליהו לבנט בבאר שבע: השמחטאי הוותיק זכה בתואר אלוף ישראל בבזק לסניורים בתחרות שנערכה ביום שישי בכפר סבא.
דבויריס השתתף בקטגוריה של בני 65 ומעלה בה נטלו חלק 42 שחקנים. הוא סיים את התחרות עם תוצאה מרשימה: 9 נקודות ב-10 משחקים
הישג זה מצטרף לתואר נוסף שזכה השחקן השנה: בחודש מרץ הוכתר דבויריס כאלוף ישראל לסניורים בשחמט אקטיבי לשנת 2023.
התחרות בכפר סבא לסניורים הייתה מחולקת לשתי קטגוריות גילאי 50-56, ו-65 ומעלה. בשתי התחרויות השתתפו כ-70 מבכירי הסניורים מרחבי הארץ. מהמועדון בבאר-שבע השתתפו בתחרות 14 שחקנים ושחקניות.
רב אמן דבויריס, שמייצג את המועדון באחת מקבוצות הליגה הלאומית, השתתף בקטגוריה של בני 65 ומעלה.
דבוריס סיים את התחרות בה השתתפו 42 שחקנים בתוצאה מרשימה: הוא צבר 9 נקודות ב-10 משחקים, וזכה בתואר אלוף ישראל בבזק לסניורים לשנת 2023.
צילום: מועדון השחמט ב”ש
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל