גיא לרר ורוביק דנילוביץ הגיעו ביום שני לגזור את הסרט בפתיחת סופר הצינור סניף באר שבעברחוב ביאליק 26 בבאר שבע.
באותו ערב דווח על אלפי תושבי באר שבע שהגיעו לפתיחה וביצעו רכישות בסופר.
בתוכנית הצינור אתמול (שלישי) דווח על הפתיחה החגיגית, רוביק אמר בטקס הפתיחה זה קהילתי, זה חברתי, זה כלכלי וזה שלנו.
סופר הצינור מופעל על ידי עמותת אשל חב״ד, עמותה ללא מטרות רווח. כלומר ההפרש בין מחירהקנייה למחיר המכירה הוא נמוך מאוד וכולל רק את הוצאות התפעול והשכר של העובדים וההנהלה ללא יצירת רווחים נוספים. ולכן המחירים נמוכים בסופר.
מנגד תושבים שרכשו מוצרים מציינים כי מספר מוצרים היו יקרים מאוד מעבר למחיר בסופר רגיל, ממערכת הצינור נמסרה התגובה הבאה, אנחנו נבדוק את העניין ונעדכן בהתאם.
סניף באר שבע יפתח באופן קבוע לשנה אחת ואז יוחלט האם להמשיך להחזיק אותו ולא כפי שנעשהבתל אביב, שם הסניף נפתח לניסיון ולאחר הניסיון הוא נסגר.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל