באוצר מתכננים לבטל את הפיצויים המלאים לעסקים שמרוחקים עד 40 ק”מ מגבול הרצועה, בשלב זה מתכננים להשאיר את הפיצוי המלא רק לעסקים הממוקמים עד 22 ק”מ מהגבול.
בנוסף, כדאי לדעת שבאוצר הפיצוי עד 40 ק”מ לא אושר עדיין גם לנובמבר.
במשרד האוצר כבר מכינים תוכנית שתפחית את הפיצוי לעסקים המרוחקים עד 40 ק”מ מגבול רצועת עזה בחודש דצמבר. וזאת למרות שישנם עסקים רבים שעדיין נאנקים מעול המלחמה ולא חזרו לפעול כבשגרה.
המשמעות המיידית היא שכל העסקים בבאר שבע לא יקבלו עוד פיצוי מלא על הפסדיהם, אלא יקבלו פיצוי מוקטן כמו בכל שאר חלקי הארץ, למרות שהירי עליהם נמשך ואף יותר מאשר שאר הערים, באר שבע ספגה מטחי ירי כבדים וגם נפילות בשטחה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל