חיכינו הרבה זמן לניצחון הזה – באר שבע סוף סוף מנצחת, אחרי שורה של הפסדים ודשדוש בתחתית הטבלה.
כל השחקנים והמאמן אך בעיקר האוהדים המאוכזבים ציפו לניצחון שישבור את הקרח, שיעצור את רצף ההפסדים של הפועל באר שבע וזה לא אחר להגיע במשחק האחרון מול בית”ר ירושלים. ודווקא בתקופה הטובה לביתר אחרי שנמכרה ב 50% למיליארדר מדובאי.
על צמד השערים חתום ז’וזואה התפוח הלוהט של באר שבע , אחרי ההשעיה, קיבלה הפועל באר שבע שחקן קצת בוגר יותר ואחראי יותר . במועדון לא ממהרים ללכת רחוק ולא קובעים שיישרו את הפורטוגלי, כי הם יודעים יותר טוב מכולם שההתפרצויות גדולות ממנו בדרך כלל והוא בלתי ניתן לשליטה כשהוא מחליט להתעצבן, אבל משהו טוב בכל זאת קרה וטוב יעשו בקבוצה, אם יידעו להמשיך לטפל בשחקן החשוב והמרכזי שלהם בדרך הנכונה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל