לפני זמן קצר פירסמה עיריית ב”ש הודעה חריגה לגבי אכיפת חנייה בכחול לבן בתחומי העיר.
לפני זמן קצר, פירסמה עיריית ב”ש בדף הפייסבוק שלה הודעה חריגה הנוגעת לחנייה בכחול לבן בב”ש.
על פי ההודעה, בשל המצב – לא תתקיים אכיפה בתחומי כחול לבן בעיר באר שבע עד להודעה חדשה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל