באר שבע נמצאת גבוה במספר המתחסנים נגד קורונה משרד הבריאות פרסם נתונים חדשים על פילוח המתחסנים, מהם עולה כי רוב המשתייכים לאוכלוסיית התעדוף כבר קיבלו את המנה הראשונה. מבין ארבע הערים הגדולות, בירושלים נרשמה ההיענות הפחותה ביותר, ובראש רשימת המתחסנים בניגוד לנהלי המשרד נמצאת באר שבע
באר שבע נמצאת בראש הרשימה המפוקפקת של אי עמידה בנהלי משרד הבריאות עם למעלה מ-42% שהתחסנו מתחת לגיל 60.
אחוז המתחסנים בערים הגדולות
חיפה – 21.34% מתושבי העיר התחסנו
באר שבע – 19.6% מתושבי העיר התחסנו
תל אביב – 19% מתושבי העיר התחסנו
ירושלים – 10.14% מתושבי העיר התחסנו
אחוז המתחסנים הכללי – 17.5% מתושבי המדינה
עוד עולה מן הנתונים מבין הערים הגדולות, בבאר שבע נרשמו הכי פחות מתחסנים מעל גיל 60 ביחס לגודל האוכלוסייה – 23 אלף בלבד לעומת 17 אלף מתחת לגיל התעדוף.
אחוז המתחסנים מתחת לגיל 60 מבין הערים הגדולות
חיפה – 27% מהמתחסנים מתחת לגיל התעדוף
תל אביב – 32% מהמתחסנים מתחת לגיל התעדוף
ירושלים – 40% מהמתחסנים מתחת לגיל התעדוף
באר שבע – 42% מהמתחסנים מתחת לגיל התעדוף
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל