קצינים בכירים במחוז הדרומי של משטרת ישראל מותחים ביקורת נוקבת על החלטת פרקליטות המחוז לשחרר למעצר בית שלושה נאשמים תושבי באר שבע שהואשמו בגניבת רכוש של נרצחי הטבח במסיבת ‘נובה’ ליד חניון רעים,
“הם לא הגיעו בתמימות, אלא באו במטרה לגנוב פריטים יקרי ערך מהנרצחים”
לירן יעקובוב, נתנאל אביב ועוז ירוחם הואשמו שהסתננו לאזור הטבח במסיבת הטבע “נובה” וגנבו ציוד של נרצחים ממכוניות נטושות וממה שהותירו הקורבנות מאחוריהם בזמן המנוסה מהמחבלים במתקפת הפתע של החמאס. לשניים מתוך שלושת הנאשמים יש עבר פלילי והרשעות בתחום האלימות, הסמים, איומים החזקת סכין ועוד.
בתחילת השבוע החליטה פרקליטות מחוז דרום לשחרר את השלושה למעצר בית מלא באיזוק אלקטרוני. בבקשה למעצר עד תום ההליכים הפרקליטות הצהירה שתבקש שחרור בית באיזוק אלקטרוני רק לגבי הנאשם נתנאל אביב, שהוא נטול עבר פלילי, אך בסופו של דבר הוחלט לשחרר את כל השלושה יחד.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל