משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות מותו של פעוט בן שנתיים וחצי, שהובא על ידי צוות מד”א למרכז הרפואי סורוקה כשהוא במצב אנוש, ובבית החולים נקבע מותו. אמו (40), תושבת באר שבע, נעצרה בחשד להזנחה. אחיו של הילד הובאו גם הם על ידי סבתם ל’סורוקה’ במצב “מורכב”
גורמי הרווחה הוזעקו למקום והחלו בטיפול מיידי בילדי הבית שנותרו במקום. בתוך כך, מסגרת החקירה, המשטרה תבקש כי גופתו של הפעוט תשלח לנתיחה ובדיקה במכון לרפואה משפטית.
עדויות וממצאים נוספים שנאספו במסגרת החקירה עלה חשד להזנחת הפעוט על ידי אימו, תושבת העיר באר שבע, בת 40 – שנעצרה לחקירה.
במקביל, גורמי רווחה מעיריית באר שבע הוזעקו למקום והחלו בטיפול מיידי בכל ילדי הבית.
בשלב מאוחר יותר הובאו לבית החולים גם אחיו ואחותו כשמצבם הרפואי גם הוא מורכב והם אושפזו. במהלך הבוקר, לא היה ידוע מקום הימצאותה של האם ומי שהגיע יחד עם הילדים לבית החולים היא סבתם
במסגרת החקירה שמתנהלת בתחנת באר שבע, חוקרי המשטרה צפויים לבקש כי גופתו של הפעוט תשלח לנתיחה ובדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר לצורך בירור סיבת המוות..
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל