ניסיון הברחה חסר תקדים של טלפונים ניידים בנתב”ג, עובדי מכס נתב”ג ברשות המיסים, בשיתוף פעולה עם היחידה למניעת עבירות בנתב”ג, סיכלו ניסיון להבריח 173 טלפונים ניידים מסוג אייפון בשווי של כ-700 אלף שקלים.
עובדי מכס נתב”ג ברשות המסים, בשיתוף פעולה עם היחידה למניעת עבירות בנתב”ג (170), סיכלו ניסיון להבריח 173 טלפונים ניידים מסוג אייפון, ששווים מוערך בכ-700 אלף שקלים, תוך התחמקות מתשלום מיסי יבוא בערך של כ-130 אלף שקלים.
בני זוג מבאר שבע נעצרו היום (שלישי) בנמל התעופה בחשד לניסיון ההברחה של הטלפונים הניידים, לאחר שבת הזוג ניסתה לעבור במסלול הירוק, המיועד לנוסעים שאין להם מוצרים המחייבים הצהרה למכס, כשברשותה מזוודה ועגלת תינוק עם תינוק בתוכה. היא עוררה את חשדם של בודקי אולם הנוסעים והם ביקשו ממנה לשים את מזוודתה במכשיר השיקוף. בבדיקת המזוודה ועגלת התינוק התגלו הטלפונים הניידים. הנוסעת עוכבה לחקירה.
במקביל, עיכבו חוקרי יחידת הסמים והמכס של נתב”ג (יס”מ נתב”ג) את הבעל, שהמתין לאשתו באולם הנוסעים. בהמשך היום הובאו השניים בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון ושוחררו בתנאים מגבילים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל