שבועיים של חיפושים אחר שיראל ניחימוב מבאר שבע הסתיימו בסוף השבוע האחרון, לאחר שהמשטרה עלתה עלתה על עקבותיה.
לאחר שבועיים מתוחים של חיפושים, המשטרה מודיעה בסוף השבוע האחרון על המיצאותה של שיראל ניחימוב – תושבת העיר שנעדרה זמן רב.
ניחימוב, שנחשבה לקטינה בסיכון, יצאה מביתה ברחוב התקווה בבאר שבע ב-14.3 ומאז נעלמו עקבותיה. בת ה-16, ברחה ככל הנראה לכיוון המרכז, שכן במשטרה חשדו כי היא שוהה באיזור לוד, רמלה וצומת בילו.
היא מצטרפת לקטינה אחרת מהנגב שנעדרה זמן רב ולבסוף נמצאה – שיראל סולומון בת ה-12 מנתיבות, שנראתה לאחרונה ביום 08/03/2024 בשעה 14:00 בבית קפה ״איתה״ בירושלים. במשטרה ובמשפחתה חששו לחייה, וגורמים רבים פעלו בחיפוש אחריה ברחבי האיזור.
לבסוף, ביום שלישי שעבר ולאחר דאגה רבה – נמצאה סולומון בריאה ושלמה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל