לאחר מספר ימים שהגופה שכבה במחנה שורה, אמש התקבלה הידיעה הטראגית כי קובי שמעיה, תושב העיר – נרצח יחד עם בנו אושר במתקפה ביום שבת.
לאחר ימים של שברירי תקווה, במהלכם התברר גורל הבן אושר ז”ל – אמש התקבלה הבשורה המרה כי קובי שמעיה, תושב העיר, נרצח יחד עם בנו במתקפה ביום שבת.
את ההודעה על מותו פרסמה אשתו של קובי, אבלין, שבמהלך הימים האחרונים חיכתה לבשורות משמחות, אך הן לא הגיעו. הבוקר, כתבה אבלין: “ברוך דיין האמת, גופתו של קובי זוהתה. מועד הלוויות של קובי ואושר יימסרו בהמשך”.
כאמור, ביום שלישי האחרון אישר דובר צה”ל את מותו של רב״ט אושר שמעיה, בן 19, מבאר שבע, חייל במפקדת אוגדה 143. מצבו של אביו קובי, היה אינו ברור ועד הבוקר הוא נחשב לנעדר. על פי החשד, השניים נפלו למארב של מחבלי חמאס סמוך לרעים.
אושר, שחקן כדורגל מקצועי אשר שיחק במ.ס באר שבע ועוד לפני כן במכבי קריית גת – הוקפץ לבסיס בבוקר הלחימה. מי שהחליט להסיע אותו הוא אביו קובי. בהמשך היום נותק איתם הקשר, ומשפחת שמעיה התפללה לשלומם של השניים ללא הרף. הבוקר, כבר התברר כי שניהם לא שרדו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל