“נסייע למטה החטופים בפעילויות ההסברה בארץ ובחו”ל”. כך אמר רוביק דנילוביץ’ במהלך פגישה עם קטיה בייזר, אימו של החייל ניק בייזר שנחטף לעזה.
ראש עיריית באר-שבע, רוביק דנילוביץ’, נפגש עם קטיה בייזר אימו של החייל ניק בייזר שנחטף לעזה, בניסיון להשאיר את סוגיית החטופים בתודעה.
זאת במטרה ליצור לחץ על מקבלי ההחלטות בארץ. לפגישה הצטרפה בזום גם נטע לוי שבן דודה אלון שימריז נחטף גם כן, ודנילוביץ’ שוחח עימן ושמע מהן על הדאגה ליקיריהן. קטיה בייזר ונטע לוי מייצגות את מטה החטופים והנעדרים בבאר-שבע.
בסוף השבוע התקיים מיצג בעיר, שבו הוצגו תמונות החטופים וסיפורם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל