נילי מרגלית, האחות מסורוקה אשר נחטפה מביתה בידי מחבלי החמאס, שבה אמש לישראל והובהלה לבית החולים בו היא עובדת במשך שנים. שם – קיבל אותה הצוות הרפואי בדמעות של שמחה.
התרגשות גדולה נרשמה אמש בבית חולים סבן לילדים בסורוקה עם שחרורה של נילי מרגלית, שנחטפה מביתה בקיבוץ ניר עוז לשבי בעזה, בשבת השחורה ב-7 באוקטובר.
נילי עובדת כאחות מלר״ד ילדים. חבריה לעבודה מספרים עליה שהיא אחות מוערכת, מקצועית וחדת אבחנה, מלאת חמלה ובעלת גישה מיוחדת לטיפול בילדים. מהווה מודל לחיקוי. בנוסף לעבודתה בסורוקה, היא גם מכשירה את דור העתיד של הסיעוד.
בתחילה לא היה ברור מה עלה בגורלה והיא הייתה בגדר נעדרת, עד לעדותה של יוכבד ליפשיץ, אחת הנשים ששוחררו משבי החמאס ובת קיבוץ ניר עוז, שסיפרה כי נילי נחטפה והיא בחיים, וכמו בשגרה גם בשבי היא מטפלת בפצועים ודואגת להם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל