צה”ל הציג בתקשורת הזרה תיעוד המציג שיגור רקטות שביצע אתמול ארגון הטרור מאזורים הומניטריים ברצועת עזה לעבר שטח ישראל. לטענת צה”ל בוצע גם שיגור כושל שנפל.
כאמור, אתמול, בשעה 15:59, שיגרו מחבלי חמאס 12 רקטות לעבר באר-שבע. הרקטות שוגרו בסמוך לאוהלים של אזרחים עזתים שפונו לדרום הרצועה לשם הגנתם וסמוך למתקני האו”ם. בעקבות המטח, נרשמה פגיעה ישירה בחניון משאיות בעיר.
צה”ל חשף בתקשורת הזרה- חמאס משגר רקטות מתוך אזורים הומניטריים לעבר ישראל. אתמול (רביעי), בשעה 15:59, שיגרו מחבלי חמאס 12 רקטות לעבר באר-שבע. בצה”ל אומרים כי הרקטות, שוגרו בסמוך לאוהלים של אזרחים עזתים שפונו לדרום הרצועה לשם הגנתם, וסמוך למתקני האו”ם.
בצה”ל הציגו תיעוד מאתר השיגור, ליד אוהלים של אזרחים עזתים שפונו, תמונות מהשיגור והמחשה של שיגור כושל שביצע חמאס מתוך האזור ההומניטרי. “הרקטה נפלה בשטח הרצועה והעמידה אזרחים עזתים רבים בסיכון”, ציינו בצה”ל.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל