במהלך החקירה של החשודים מבאר שבע עלה חשד כי מדובר במעשי התעללות ממושכים כלפי התינוקת, וחקירה נפתחה כנגד החשוד חקירה בחשד להתעללות וגרימת חבלה.
מעצר החשודים הוארך עד ליום שני, עד אז מתכננת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד חשודה בת 18 וחשוד נוסף בן 37.
המשטרה הגישה היום הצהרת תובע כנגד תושבת באר שבע בת 18 ובן זוגה בן 37 החשודים בהתעללות בבתה הפעוטה. השניים נעצרו לפני כשלושה שבועות לאחר תלונה שהגיעה מבית החולים סורוקה, בעקבות אשפוזה של הפעוטה בת ה-10 חודשים.
מעצרם של שני החשודים האורך בחמישה ימים עד ליום שני. בפרק הזמן הזה, מתכננת הפרקליטות להגיש את כתב האישום המלא נגד השניים. לטענת החשודים ופרקליטם אכן על הפעוטה נמצאו סימני חבלה או נפילה אך המחלוקת המרכזית היא מי בעצם גרם לאותה חבלה,
למרות הסתמכות המשטרה על העבר לפיה הוא הכה אותם בעבר, לדברי פרקליט החשודים זו אינה יכולה לשמש כראיה בפרשה זו. ויש להמתין לבהירותם של הדברים.
כזכור, ב-9 בדצמבר נעצרו האם (בת 18 מבאר שבע) והאב (בן 21 מנתניה) של התינוקת, כאשר בהמשך הוא שוחרר. יממה לאחר מכן עצרה המשטרה גם את בן זוגה של האם, בן 37, בחשד למעורבות בהתעללות.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל