תושבת באר שבע ותושב נתניה בני 18 ו – 20 נעצרו בעקבות דיווח שהתקבל מביה”ח סורוקה על חשד להתעללות מאוחר יותר יובאו לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע.
מקרה ההתעללות בקטינים ממשיך להכות במדינה והפעם זוג מבאר שבע נעצר בחשד להתעללות בבתם התינוקת בת התשעה חודשים.
השניים, אם בת ה-18 (תושבת באר שבע) ואב בן ה-20 (תושב נתניה), נעצרו לאחר שבמשטרה חקרו דיווח שהתקבל אמש מבית החולים סורוקה שבבאר שבע, אודות חשד להתעללות ולגרימת חבלה חמורה בבתם הקטנה. השניים יובאו היום בפני בית משפט השלום בבאר שבע.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל