ניק בייזר תושב באר שבע שנרצח בשבי החמאס יובא היום למנוחות, הלוויה תיערך היום (17.12.23) בשעה 15:00 בבית העלמין הצבאי בב”ש. המשפחה תשב שבעה בבית משפחת בייזר ברחוב אביגדור המאיר 16 בב”ש.
בבוקר יום שישי האחרון דובר צה”ל התיר לפירסום כי גופתו של רב”ט ניק בייזר, תושב העיר ב”ש שנחטף לעזה במתקפת השביעי באוקטובר מבסיס מת”ק עזה הסמוך למעבר ארז, הוחזרה לישראל בתום מבצע ממוקד בתוך רצועת עזה שנערך ע”י לוחמים מחטיבה 551 ומיחידה 504 באגף המודיעין, בפיקוד אוגדה 162.
לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, הודיעו נציגי צה״ל למשפחתו של רב״ט ניק בייזר על חילוץ גופתו והשבתה לשטח מדינת ישראל.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל