משטרת ישראל מדווחת הערב כי היום צפוי להתקיים תרגיל של המחוז הדרומי של המשטרה יחד עם גורמי החירום וההצלה משעות הבוקר ועד שעות אחר הצוהריים במספר מוקדים בדרום הארץ.
במסגרת התרגיל צפויה להיות תנועה ערה ורועשת של כוחות משטרה, מג”ב, רפואה והצלה וזאת במסגרת ההערכות המבצעית של מחוז הדרום, אין חשש לאירוע ביטחוני. כמו כן, מדגישים במשטרה – כי במידה ולאזרח יש ספק או חשש מסוים, מוקד 100 יתוגבר בשעות התרגיל: ”אנו קוראים לציבור להשמע להנחיות השוטרים בשטח בכדי לא להפריע למהלכו התקין של התרגיל”.
להלן המוקדים והשעות של התרגיל:
החל משעות הבוקר באזור השעה 7:00 תיהיה תנועה ערה של כוחות משטרה באזור המועצה האזורית בני שמעון ובפרט בקיבוץ שובל, כביש 264.
החל משעה 10:30 יתקיים תרגיל מבצעי באזור כלא אש”ל. כמו כן גם באזור חניון עין בוקק.
החל משעה 12:00 עד 15:00 לערך יתקיים תרגיל מבצעי של כוחות משטרה ומג”ב בעיר רהט.
החל משעה 12:00 עד 13:00 לערך יתקיים תרגול מבצעי במעברים באזור קו התפר המזרחי. כמו כן תורגש תנועת כוחות גם על כביש 35.
בשעה 13:00 עד 14:00 לערך יתקיים תרגול מבצעי במתחמי קניות בעיר בבאר שבע.
בשעה 13:30 עד 14:30 לערך יתקיים בכביש 334 תרגול מבצעי.
בשעה 13:45 לערך יתקיים תרגיל מבצעי בסמוך לעיר אופקים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל