24:00 אזעקה בצפון באר שבע נעדכן בהמשך, הירי לכיוון עומר לקייה – כשלוש רקטות – יש ירידה בכמות הירוטים ובהפוגות אבל הירי שוב ממשיך וירי נוסף עכשיו
24:03 ירי נוסף על צפון דרום מזרח ומערב באר שבע הפעם מטח גדול במיוחד נעדכן עוד כמה דקות.
במטח הראשון יש ירוט מוצלח – ממתינים לתוצאות ירוט שני – כיפת ברזל משגרת מספר טילים לעבר השיגורים. זה נראה כמו מטח של 3 רקטות, בשלב זה כנראה הכל יורט אין דיווחים על נפילות וגם לא על נפגעים.
סיכום – שני ירוטים ושניים נפלו בשטחים פתוחים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל