הלילה יסגר לתנועה כביש 25 שדרות יגאל אלוןהלילה יסגר לתנועה כביש 25 שדרות יגאל אלוןעיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית, ממשיכה בביצוע עבודות פיתוח ושדרוג – כביש 25, שדרות יגאל אלון, כחלק מהתוכנית העירונית לחידוש ופיתוח תשתיות ברחבי העיר.
זאת במסגרת הרחבת הכביש בשילוב שבילי אופניים, הקמת צמתים מרומזרים חדשים, חידוש תשתיות תאורה וניקוז לאורך הכביש, הוספת מתחמי חניות באזור התעשייה עמק שרה, פיתוח נופי והצבת ריהוט רחוב. במקום צפויים להינטע למעלה מ-500 עצים חדשים מסוגים שונים.
להלן עדכון הסדרי התנועה לימים הקרובים:
הלילה (חמישי, 30/11) החל מהשעה 22:00 ועד השעה 5:00 למחרת תתבצענה עבודות לילה בצומת הירדן בכביש 25, יגאל אלון. במסגרת העבודות ייסגר הצומת לבאים לדימונה מכיוון באר שבע. כוחות משטרה וביטחון עירוניים (שיטור עירוני וסיירת הביטחון) יתגברו נוכחות במקום. העבודות תתקיימנה באותן שעות גם בלילה בין ראשון (3/11) לשני (4/11) הבא.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל