האלימות הבדואית ממשיכה להרים ראש בבאר שבע, דיווח אודות אירוע שוד בתחנת דלק ברח’ המשחררים בעיר באר שבע הגיע למשטרת באר שבע הערב. על פי הדיווח הגיעו מספר חשודים ובאיומים תוך שהם אוחזים חפצים חדים שדדו כסף מהקופה ונמלטו. מתחקור שוטרי תחנת באר שבע שהגיעו למקום עלה כי החשודים נמלטו ברכב והועבר דיווח לצוות סיור אשר הבחין ברכב העונה לתיאור והחל אחריו מעקב תוך חתירה למגע על מנת לעוצרו.
נהג הרכב הנמלט ביצע תאונה עצמית והחשודים נמלטו מהרכב על שטח פתוח. בסריקות שבוצעו בידי שוטרי תחנת באר שבע, בלשי ימ”ר נגב ויחידת מג”ן ובסיוע מסוק המערך האוירי אותרו החשודים ונעצרו. בחיפוש שבוצע ברכבם של החשודים נתפס הרכוש אשר עפ”י החשד נשדד מתחנת הדלק. החשודים, תושב אום בטין בן 21 ותושב אעצם בן 20, אשר עפ”י החשד מעורבים במקרי שוד נוספים הועברו לחקירה ביחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע ובהמשך היום יובאו בפני בימ”ש השלום בבאר שבע.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל