המסעדה הקהילתית של “באר-שובע” שבימי שגרה, מספקת ארוחות לאנשים נזקקים. הצטרפה למאמץ הלחימה היא ומספקת ארוחות למפונים, למשפחות פצועים ולנזקקים.
“המסעדה הקהילתית” באר שובע של באר שובע היא מסעדה קטנה ואינטימית בלב העיר העתיקה בבאר שבע. בימי שגרה נכנסים למקום אנשים שזקוקים לארוחה חמה ומקום לשבת. דרי רחוב, קשישים, משפחות רווחה, אנשים במצוקה. המארח שבכניסה הוא מרדכי, בן 80 שמקבל את פני האורחים כבר 23 שנה. כשסועד מתיישב ליד אחד השולחנות, מלצר או מלצרית בהתנדבות מגישים לו ארוחה מלאה לשולחן. מרק, סלט, מנה בשרית, תוספת חמה, לחם בצד וקנקן מים קרים מוגשים לשולחן. מוסיקה נעימה ברקע משרה אווירה טובה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל