תושב באר שבע שפרץ לדירה בחולון שמע רעש והחל במנוסה, תוך כדי מנוסתו זרק את כל אשר גנב וכל תכולות הכיסים שלו, בינהם היה גם מפתח דירתו.
צרור מפתחות הוביל את צוות החקירה למעצרו של חשוד תושב באר שבע ולהגשת כתב אישום נגדו בחשד לפריצה לדירה בחולון וגניבת תכשיטים יקרי ערך. על פי כתב האישום, ביום 29/11/23 פרץ החשוד לדירה בעיר חולון וכששמע רעשים מחוץ לדלת, ברח דרך החלון ונכנס לרכב מילוט שהמתין לו ברחוב. במהלך מנוסתו השליך את התכשיטים שגנב ויחד איתם גם צרור מפתחות.
שוטרי תחנת חולון, יחד עם חוקרי מז”פ של מרחב איילון, פתחו מיד בסריקות ובאיסוף ממצאים ואיתרו את הפריטים שהשליך החשוד. באמצעות ממצאים פורנזיים אשר הפיקו חוקרי מז”פ ופעולות החקירה של חוקרי תחנת חולון, הצליחו לגלות את זהות הפורץ ולהביא למעצרו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל