בפרשת ז’וזואה ממאנת להידחק ומשפיעה עדיין על האווירה בהפועל באר שבע, במשחק הערב בין הפועל באר שבע והפועל חיפה נפרדו השניים בתיקו 2-2 וזאת לאחר התבוסה של באר שבע באירופה, שתי הקבוצות הוסיפו נקודה אחת, זהו משחק שישי של באר שבע ללא ניצחון באר שבע עדיין בתחתית והאווירה בהתאם.
הקבוצה של אבוקסיס השלימה משחק שישי ללא ניצחון אחרי שחזרה מפיגור ואיבדה את היתרון: ממן הפציץ (1), שבירו (8) וחטואל (41) הפכו לב”ש, גאנם (67) קבע 2:2
הפועל חיפה, מנגד, הגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים, וגם הפעם הוליכה בתחילת המשחק אבל איבדה יתרון, החמיצה לא מעט הזדמנויות, חנן ממן פתח את הערב כהבקיע מ-22 מטר והעניק לחיפה יתרון כבר אחרי 45 שניות. איתמר שבירו השווה (8) וכבש שער שני ברציפות, רותם חטואל נגח נהדר (41) והעלה את קבוצתו ליתרון 1:2 לפני ההפסקה, אבל קייס גאנם (67) נגח פנימה מהגבהה של מלול, וקבע 2:2.
הפועל חיפה לא ניצחה את הפועל באר שבע בליגת העל מאז ה-1:2 בקרית אליעזר במרץ 2012. ב-22 משחקי הליגה ששוחקו מאז: 13 ניצחונות לבאר שבע ועוד תשע תוצאות תיקו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל