לעיני כ-10,000 צופים ירוקים ביוון, הפועל באר שבע סיימה בשישי את מחנה האימונים שלה עם 1:1 מול פנאתינייקוס, במסגרת משחק הכנה. החבורה של אליניב ברדה, שבעשרה ימים האחרונים שהתה בפולין, חתמה את תקופה ההכנה בחו”ל עם משחק בקצב גבוה מול קבוצת הפאר היוונית.
בדיוק כשעברה חצי שעה על השעון, פנאתינייקוס עלתה ליתרון מנגיחה עוצמתית של בנג’מין ורביץ’ אבל שתי דקות לפני הירידה להפסקה, סגנית האלופה הצליחה להשוות בזכות פעולה נהדרת של פטרסון, שבישל ליוני סטויאנוב את ה-1:1.
במחצית השניה (דקה 58), באר שבע כמעט השלימה את המהפך כאשר פטריק קלימלה נשאר לבד מול השוער היריב, אבל האחרון הצליח להציל את קבוצתו מספיגה בטוחה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל