הפעיל החברתי ותושב העיר צח ברק, הודיע כי ירוץ בבחירות הקרובות למועצת העיר באר שבע. מקרוביו טוענים, כי התכנון הוא לשבור את מחסום המנדט האחד – ”יש בי רצון להמשיך ולקדם נושאים שלא בהכרח היו על סדר היום”
ברק, איש חיי הלילה ופעיל חברתי מוכר בעיר, התמודד בבחירות הקודמות מטעם סיעת קהילה, והוצב במקום השני ברשימה אחרי יסמין סאקס פרידמן. עם עזיבתה של פרידמן לפוליטיקה הארצית, תפס ברק את המושכות והפך לקול משמעותי וחשוב במועצה עבור צעירים רבים בעיר. ברק, בעבר נלחם לא מעט עבור נושאים כמו – תושבי העיר אשר סובלים מפוסט טראומה, איכות הסביבה ונזקקים.
כאמור, ריצתו של ברק מסמנת אותו כמועמד הבכיר להוביל את הגוש היריב לגוש הימני במועצה. ברק, שאינו מוגדר כשמאל, כן מייצג לא מעט קולות ליברליים וחילוניים בעיר. עם זאת, האחרון ידוע כמי שמרבה לשתף פעולה עם חברי רשימות מכל הקשת הפוליטית.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל