הגר”י דרעי הרב של באר שבע שהתחסן השבוע התייחס לחיסון הקורונה ואמר “אין שום חשש להתחסן, בואו להתחסן” הרב הגיע לקופת החולים כללית בכדי להתחסן כנגד נגיף הקורונה. “כשנותנים לי מתנה משמים אני אומר תודה ולוקח”. הרב אמר.
הרב קרא לכל תושבי באר שבע להתחסן ושימש דוגמה אישית, אין לכם מה לחשוש, בואו להתחסן, למענכם, למען המשפחה ולמען החברה. המועצה הדתית הוציאה את תפילת נשמת כל חי שתחולק בקופות החולים, להודות על המתנה שקיבלנו, ומתנה צריך לקחת”
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל