ז’וזואה הרכש של הפועל באר שבע ממשיך לעשות בעיות וכנראה שבבאר שבע מתייאשים מהאפשרות לחנך אותו מחדש, ז’וזואה ירק על שחקן יריב של מכבי תל אביב אבי ריקן במשחק האחרון, האקט לא זכה לתגובה של השופט כנראה שהאירוע נעלם מעיני השופט לייבוביץ אך בהקלטות של המשחק זיהו את מעשיו וההתאחדות תבקש להענישו ולהרחיקו מכמה משחקים.
לטענת שחקני הפועל באר שבע שחקני ממכבי תל אביב התגרו בז’וזואה כדי להוציא אותו משלוותו ולגרור אותו למעשים אלו.
ההתאחדות לא תעבור בשתיקה על הפגיעה בשחקן מכבי תל אביב אבי ריקן , הכוכב יגיע לבית הדין המשמעתי, בגין התנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות ופגיעה בשחקן יריב
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל