עיריית באר שבע אירחה ביום ראשון את נציגות חברי קיבוץ נירים בטקס הדלקת נרות מרגש וחגיגי, לקראת מעבר כ-400 חברי הקיבוץ לעיר באר שבע בשבועות הקרובים.
הטקס, שנערך במרכז הקהילתי בשכונת ‘הפארק’ בבאר שבע, הנו המפגש הראשון של נציגות הקיבוץ עם תושבי העיר ושכונת הפארק הקולטת.
בטקס נשאו דברים ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ’, יו”ר ועד שכונת הפארק מירי לזר, מזכירת קיבוץ נירים ענת מרלא חפץ והשתתפו בו נציגי העירייה, נציגי בית חב”ד בשכונת הפארק, תושבי שכונת הפארק ונציגות קיבוץ נירים.
רוביק דנילוביץ’, ראש עיריית באר שבע כתב: ”הערב הדלקנו נר רביעי של חנוכה, מרגש במיוחד יחד עם חברות וחברי קיבוץ נירים שעברו להתגורר בבאר שבע לתקופת הביניים לאחר האסון הנוראי בשבת השחורה בשבעה באוקטובר”.
”חברים נירים היקרים, ביתנו הוא ביתכם. העיר באר שבע ותושביה מברכת ומקבלת אתכם באהבה גדולה. נעשה את הכל על מנת שתרגישו יחד אתנו בבית. תודה גדולה לענת המדהימה, מנהלת מזכירות הקיבוץ וכל מי שלקח חלק ונרתם להצלחת המעבר. ננצור כולנו עמוק בליבנו, את חברי הקיבוץ שנרצחו ואינם עוד אתנו. הרוח שלנו תנצח. עם ישראל חי וקיים”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל