חיים אטיאס בן ה-65, בעלי הפיצרייה “פיצה מחמצת” הוא הגבר שנהרג מהרעלת פחמן בפיצרייה שבבעלותו. אטיאס נולד בקזבלנקה, בכור מבין 11 אחים ואחיות ועלה לארץ בגיל 8
חיים אטיאס בן ה-65, בעלי הפיצרייה “פיצה מחמצת”, הוא הגבר שנהרג אמש מהרעלת פחמן בפיצרייה שבבעלותו בבאר שבע. אטיאס נולד בקזבלנקה שבמרוקו, בכור מבין 11 אחים ואחיות, ועלה לארץ עם משפחתו כשהיה בן 8, אז התיישבו בבאר שבע.אטיאס למד בישיבת בני עקיבא בשכונה ד’ בעיר, ואחר כך במרכז הרב בירושלים כסטודנט חופשי באוניברסיטה העברית במקביל. עד 2014 אטיאס חי עם משפחתו ליד לונדון כשני עשורים, שם למד את התורה האנטרופוסופית והפך להיות מאסטר בכיר בעצמו, תוך שניהל כפר חוסים והנחה סדנאות למבוגרים על התפתחות חברתית.
התמונה בכתבה פורסלמה פי סעיף 27א’ לחוק זכויות יוצרים. אם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלי זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם מתבקשים לפנות באמצעות דואר אלקטרוני אלינו לאתר
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל