סמוך לשעה 9:45 תושבים בבאר שבע דיווחו על שמיעת קולות נפץ, מבלי שהופעלה אזעקה ותיעדו מה שנחזה כשובל יירוט.
פיקוד העורף מחמיר את ההנחיות בבאר שבע. הלחימה מתחדשת אחרי שארגון הטרור חמאס הפר את תנאי הפסקת האש.
הבוקר חיל האוויר תקף כבר מטרות טרור בחאן יוניס וברפיח. עם זאת, על פי כלי תקשורת מצריים ועזתיים, נמשך המו”מ להביא לרגיעה. משרד הבריאות בעזה מדווח על 26 הרוגים, אם כי ידוע שחמאס מסתיר את ההיקפים האמיתיים של הפגיעות.
הלחימה בעזה מתחדשת: ארגון הטרור חמאס הפר את תנאי הפסקת האש וירי הרקטות התחדש. כבר אתמול הורגש כי חמאס-דאע”ש ממסמס בכוונה את עסקת השבויים. הבוקר, סמוך לשעה 6:30, התחדש הירי ליישובים בעוטף. הבוקר הירי התחדש לעבר אשקלון והסביבה. במערכת הביטחון חוששים כי הירי יתרחב לעבר באר שבע, תל אביב וערי סביבתן. בידי ארגון הטרור נותר עדיין מלאי של אלפי רקטות והוא מוכיח שיכולות הירי שלו לא נפגעו.
בשל הרעת המצב הביטחוני, פיקוד העורף מחמיר את ההוראות וסביר להניח שאלה עוד ישתנו במהלך היממה. באר שבע, למרבה ההפתעה, נותרה בפעילות מלאה באתר פיקוד העורף, כאשר רק מוסדות החינוך פועלים במתכונת של הגעה למרחב מוגן תוך דקה. צה”ל תוקף מטרות טרור ברצועה ברגעים אלה. כבר אתמול, שר הביטחון גלנט הבהיר כי צה”ל יכול לחזור באופן מיידי ללחימה מלאה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל