תקרית ירי התרחשה ביום שלישי בבאר שבע. שוטר ירה לעבר חשוד שנמלט, הרקע הוא פלילי. האירוע בבדיקת המשטרה.
מהמשטרה נמסר: “במסגרת המאבק הנחוש וחסר הפשרות שמנהל מרחב הנגב של המחוז הדרומי נגד תופעות הפשיעה והאלימות בהתאם למדיניות שקבע מפקד המחוז- ניצב אמיר כהן, ובמטרה למנוע הסלמה ולסכל באופן ממוקד פעילות פלילית הפוגעת בשלום הציבור ולחזק את ביטחונו של האזרח הנורמטיבי, פעלו הערב שוטרי היחידה המרכזית של מרחב הנגב נגד כנופיות פשיעה מסוכסכות הפועלות במרחב העיר באר שבע.
אירוע הירי הערב בבאר שבע: באיזור השעה 18:00 דיווחו תושבים על שמיעת קולות ירי באיזור שכונת דרום ונווה זאב בבאר שבע.
במסגרת פעילות הבילוש של משטרת באר שבע – זיהה הכוח המשטרתי רכב חשוד, ובו מספר חשודים, שנסע באזור העיר העתיקה בבאר שבע וסימן לו לעצור.
מתוך הרכב החשוד בוצע ירי לעבר רכבם של השוטרים, שהגיבו מהר תוך חתירה למגע, וביצעו את מעצרם של 3 חשודים תושבי העיר באר שבע. בחיפוש שבוצע בתוך הרכב אותר אקדח שנתפס על ידי בלשי המשטרה.
רהחשודים, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, נעצרו לחקירה בימ”ר נגב, ובסיומה של החקירה ועל בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו מחר לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל