מעצרים ראשונים נראו כחלק מהמאמץ לעצור את גל הפשע בקרב צעירים תושבי הפזורה הבדואית והיישובים הערביי
כוח משימה מיוחד שהציבה המשטרה בבאר שבע פעל מסביב לשעון בסוף השבוע, כדי למנוע אירועי אלימות מצד צעירים תושבי הפזורה הבדואית והיישובים הערביים שבסביבה.
במהלך פעילות אכיפה סמויה של שוטרי יס”מ מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע בליל שבת, נצפה רכב שעורר חשדם של השוטרים. נהג הרכב ונוסע עוכבו לבדיקה ומהלך חיפוש ברכב נתפסו כלים חשודים ככלי תקיפה בהם: שני אולרים, גז פלפל ואלה. החשודים בני 25 ו-15 תושבי שגב שלום נעצרו לחקירה.
במוצאי שבת התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות יידוי אבנים לעבר מבלים בפארק נחל באר שבע. שוטרי יס”מ נגב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע המוצבים במקום פתחו בסריקות ואיתרו חשוד בן 17 תושב תל שבע אשר ניסה להתנגד לעבודת השוטרים אך נעצר ונלקח לחקירה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל