חטיבת התביעות המשטרתית, הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד שלושה נאשמים, שהיו חלק מכנופיית גנבי רכבים – בגין מעורבותם בארבעה אירועים, במועדים שונים במהלך החודשים יוני ויולי השנה, של גניבות כלי רכב מתוך באר שבע, יהוד ויבנה והעברתם לשטחי הרשות הפלסטינית.
כתב אישום הוגש לאחרונה כנגד שלושה נאשמים שהיו חלק מכנופיית גנבי רכבים שגנבו מספר כלי רכב, במספר ערים בדרום ומרכז הארץ ונתפסו “על חם” לאחר שגנבו כלי רכב מבאר שבע וערים נוספות במרכז
חוקרי היחידה המרכזית של ימ”ר נגב פתחו בחקירה עם קבלת התלונות, תוך איסוף ממצאים מזירות האירוע וגביית עדויות, ולאחר פעולות חקירה גלויות וסמויות, הצליחו להתחקות אחר הנאשמים, שנעצרו בסמוך למחלף שוקת ובסמוך לכפר ברוקין, כשהם מנסים להעביר רכב גנוב אל תוך שטחי הרשות הפלסטינית.
במסגרת החקירה עלה כי שני נאשמים, קטין ובגיר, תושבי העיר שכם וכפר יטא, שהו בישראל שלא כדין ונהגו ברכבים הגנובים כשהם מעולם לא הוציאו רישיון נהיגה.
הנאשמים נעצרו ובית משפט השלום בבאר שבע האריך את מעצרם ועם סיום חקירת המשטרה, שנוהלה בימ”ר נגב, הגישה ביום רביעי, יחידת התביעות המשטרתית במרחב נגב, כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל