הפרקליטות הגישה לבית משפט השלום בתל אביב כתבי אישום נגד מאיר דעבול (55) מרמת גן ופנחס גריבי (66) מבאר שבע, בגין עבירה של הטרדת עד ב”תיקי האלפים”, לאחר שהטרידו את הדס קליין, שהעידה מטעם התביעה ב”תיק 1000″. בכתב האישום נגד גריבי צוין כי ביולי 2022, יממה אחרי שקליין החלה את עדותה, הנאשם פרסם בטוויטר שורת ציוצים שבהם הוא מקלל את העדה ומשתלח בה. בכתב האישום שהוגש נגד דעבול צוין כי בכמה ציוצים הוא קילל אותה ואת בתה ואיים עליה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל