פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד דוד אברג’ל (48) מאילת ואחיו סלי ישראל אברג’ל (37), משדרות. זאת לאחר שדקרו אדם שהתארח אצל מכר משותף.
מכתב האישום שהגישה עו”ד שלומית מלקו עולה כי במהלך שהותם של המתלונן ואשתו אצל מכר בעיר שדרות, הגיעו הנאשמים למקום בו שהו וצעקו למתלונן שיפתח. כאשר המתלונן פתח להם את הדלת החלו הנאשמים לדקור את המתלונן פעם אחר פעם בכל חלקי גופו, כשהוא מנסה להגן על עצמו ולהדוף אותם, זאת לנגד עיניה של אשתו של המתלונן, שצעקה לנאשמים לחדול ממעשיהם. בשלב מסוים חדלו הנאשמים ממעשיהם ועזבו את המקום.
המתלונן נשאר מוטל על הרצפה מדמם. כתוצאה מהתקיפה המתלונן פונה לבית החולים. לנאשמים יוחסה עבירה של חבלה בכוונה מחמירה. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל