כתובות הגרפיטי שרוססו על מספר בתי כנסת בעיר, זעזעו רבים בעיר וזכו לגינוי תקיף מכל עבר. בתוך כך, קשה להתעלם שמדובר בעוד שלב בתהליך המצער שקורה לאחרונה בעיר, מבחינה פוליטית, עדתית ודתית.
על בתי כנסת בשכונה ב’ בעיר נמצאו הכתובות “די להדתה” ו-“דת זה רעל”, ח”כ אלמוג כהן: “במציאות אחרת, בה היו מרוססות כתובות נאצה על מסגד או כנסייה, כלל המערכת הפוליטית והתקשורתית הייתה נעמדת על רגליה האחוריות ומגנה, ובצדק”
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל