לימודים בבאר שבע

Pinterest LinkedIn Tumblr +

עיריית באר שבע ערכה דיון מקיף יחד עם גורמי מקצוע מפיקוד העורף, והחליטה על מה שצפוי לקרות במערכת החינוך בעיר. כל הפרטים.
בדיון שהתקיים ביום רביעי בעיריית באר שבע בנוכחות גורמי מקצוע והנהגת ההורים העירונית, הוחלט שלא מחדשים כרגע את הלימודים וזאת עד שתתבהר התמונה בנוגע למלחמה בעזה. עם זאת, בהמשך צפויים להיות לימודים בהתאם למתווה שיוכן.
מייד אחרי הדיון אמר ראש העירייה רוביק דנילוביץ’: “הקשבנו ברגישות לתחושות ולמגוון הדיעות, העמדות והמשמעויות בנושא. נכון לעת הזו לא חל שינוי בהחלטה והלימודים לא יחודשו במוסדות החינוך (פרט למוסדות החינוך המיוחד). מלבד נציגי העירייה והנהגת ההורים, השתתפו בדיון גם מנהל המחוז במשרד החינוך, מפקד המחוז בפיקוד העורף, מפקד משטרת תחנת באר-שבע, מנהלות ומנהלים, מורות, מורים וגננות”.

ההערכה שהושמעה בדיון היא כי המלחמה צפויה להמשך שבועות ואף חודשים, וסוכם שכל הגורמים יהיו מוכנים וערוכים, בשלב הראשון, לגבש מתווה לחזרה ללימודים במוסדות, באופן הדרגתי, דיפרנציאלי וגמיש המותאם לגיל ולשכבה, למיגון הקיים ולצורכי התלמידים והצוותים החינוכיים, כל זאת בהתאם להנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף ולהערכות המצב של גורמי הביטחון”.

-----------------------------------------------------------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות