מאמן כדורסל כבן 40 נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים תושב באר שבע המשמש כמאמן כדורסל של נערים במסגרת חוג כדורסל, נעצר לאחר שהתגבשו כנגדו ראיות על ניצול יחסי מרות במתאמניו. מחר יובא בפני בית המשפט
משטרת ישראל עצרה חשוד כבן 40, תושב באר שבע בחשד לביצוע מעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות כמאמן כדורסל של נערים במסגרת חוג כדורסל בבאר שבע. עם סיום החקירה של משטרת באר שבע שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.צוות החקירה בתחנת באר שבע המשיך במלאכתו ועם התווספות חשדות נוספים בנוגע למעשיו עוכב החשוד לחקירה נוספת ובסיומה הוחלט על מעצרו. מחר יובא בפני בימ”ש השלום בבאר שבע.”אנו פונים לציבור כי כל מי שיש בידו חשש כי ילדיו נפגעו ממעשה בנסיבות המתוארות לסור לתחנת המשטרה הקרובה ולדווח”, נמסר מהמשטרה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל