ינאי שנחטפה מהמסיבה בנובה ושוחררה מהשבי חזרה לבאר שבע אחרי למעלה מ-90 יום.
מורן סטלה ינאי חזרה לביתה לאחר תקופת שיקום ממושכת לאחר ששוחררה משבי החמאס לפני קצת יותר מחודש. ינאי בת ה-40 נחטפה מהמסיבה בנובה ב-7.10 אליה הגיעה על מנת למכור תכשיטים.
מאות תושבי באר שבע שמחו והתרגשו מאוד מחזרתה של מורן הביתה,הם המתינו למורן בכניסה הצפונית של באר שבע וברחוב ביאליק, עם דגלי ישראל ושלטים עם הכיתוב “ברוכה הבאה הביתה”.
מורן אמרה: “זה מעבר למצופה. כמו שכולם התאחדו כאן על מנת להגיד שלום, אז אותה התאחדות צריכה להיות עבור אלה שנשארו מאחורה. צריך להשאיר את זה על הפרק כל הזמן ולא לשחרר, כולם צריכים לחזור כמה שיותר מהר. התחושה לחזור לבאר שבע מדהימה, תודה רבה לכולם”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל