בזמן טיפול ברכב של עבריין מבאר שבע התגלה מטען חבלה מוצמד לשלדת הרכב, לאחר שרכבו של העבריין הובא למוסך בעיר לצורך טיפול שוטף. כאשר המכונאי במקום העלה את הרכב על הליפט, להפתעתו של המכונאי הוא מצא מטען חבלה שהוצמד לשלדת הרכב. כל עובדי המוסך עזבו את המקום במהירות מחשש שהמטען יופעל, וכוחות משטרה וחבלן הוקפצו למוסך.
החבלן משטרה שהוזעק למקום נטרל את המטען, שהועבר לבדיקה במעבדה משטרתית. בשל החשד שעבריינים אחרים ניסו לחסל את אותו עבריין, שכלל לא ידע על המטען שהוצמד לתחתית רכבו, חוקרי היחידה המיוחדת בנגב פתח בחקירה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל