אחרי שעות מורטות עצבים אמש, סוף סוף מיה רגב בת ה-21 חזרה לישראל בשעת לילה מאוחרת והתקבלה בחום רב בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מנהל בית החולים סורוקה עדכן היום על מצבה.
אתמול אושפזה מיה רגב בת 21 במרכז הרפואי סורוקה בבאר-שבע לאחר ששוחררה משבי החמאס. הבוקר עדכן מנהל בית החולים ד”ר שלומי קודש על
“הגיעה אחת המשוחררות מעזה, היא הגיעה במצב בינוני ללא סכנת חיים, מטופלת כרגע בבית החולים תזדקק בהמשך לטיפול ניתוחי, ואנחנו מצפים שתחלים בצורה במלאה. אנחנו תומכים בה ובמשפחתה בכל המעגלים”, אמר ד”ר קודש.
כידוע מיה רגב נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה איתי בן ה-18 שלא חזר יחד איתה ונשאר בשבי החמאס. צוותים בבית החולים סורוקה מטפלים במיה רגב מיד עם קבלתה ועוטפים אותה בחום. המרכז הרפואי נערך לקליטתה של מי מיד לאחר שהתברר עם הגעתה כי היא זקוקה לטיפול ומצבה מורכב.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל