בית המשפט התיר לפרסום את שמו של מאיר אלפסי אנו מפרסמים את תמונתו מאתר הפייסבוק של החשוד בביצוע עבירות מין בארבע נשים, אחת מהן נערה בת 17 שעבדה תחתיו
מקבוצת “קפה קפה” נמסר: “אנו מזועזעים מהמעשים המיוחסים לזכיין הרשת בסניף יס פלנט בבאר שבע. אנו מוקיעים כל פגיעה בעובדים וכל עבירה על החוק, ומקפיאים לאלתר את הזיכיון לזכיין הנחשד במעשים החמורים. באם יוכחו ההאשמות אנו נשלול את הזיכיון לצמיתות. אין מקום אצלנו ברשת לעבריינים ולעברייני מין בפרט”.
השופט יואל עדן בביהמ”ש המחוזי בב”ש: “יש להעדיף את עקרון פומביות הדיון, יש אינטרס ציבורי מובהק בפרסום שמו לאור טיב וריבוי החשדות ומכך שיכול והפרסום יביא לקידום החקירה”.
בית המשפט המחוזי בבאר שבע התיר היום (שישי) לפרסום את שמו של מאיר אלפסי (31), מנהל בית קפה בבאר שבע החשוד בביצוע עבירות מין בארבע נשים, אחת מהן נערה בת 17 שעבדה בעסק, ומעצרו הוארך עד 24 במרץ.
סניגורו של מאיר אלפסי מסר: “מישהי שאיתה ניהל מערכת יחסים נפגעה מאהבה נכזבת, ולכן פנתה למאות בנות בפייסבוק בנוגע אליו, שיכנעה לבסוף 4 בנות להגיש נגדו תלונות על תקיפות מיניות והן דיברו אף באותן מילים במשטרה. לדברי הסניגור, כשהגיע לתחנה ראה את 4 המתלונות יושבות יחד על ספסל ומדברות.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל