במסגרת תכנית מבצעית רחבה שהתבצעה ביום חמישי האחרון בבאר שבע, פעלו כוחות משטרה רבים למעצרם של שני חשודים שנתפסו “על חם” בגניבת רכב סמוך למרכז הרפואי סורוקה. במהלך הפעילות ביצעו השוטרים ירי לעבר הרכב, כמו כן 3 שוטרים נפצעו באורח קל.
אירוע חריג התרחש ביום חמישי האחרון בעיר, שהמחיש שוב את המצב בו חיים תושבי הנגב: כאמור, בשבועות האחרונים כוחות משטרה ומג”ב רבים פועלים מדי יום ולילה בעיר באר שבע וזאת בהנחייתו של מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן שקבע תכנית מבצעית לחיזוק הביטחון האישי. הפעילות כוללת כוחות מיוחדים של המשטרה ויחידות מודיעין של מחוז הדרום.
בלילה שבין חמישי לשישי, בלשי תחנת באר שבע, ימ”ר נגב ולוחמי מג”ב ביצעו פעילות נגד חוליית גנבי רכב. הבלשים זיהו שני חשודים גונבים רכב בסמוך למרכז הרפואי סורוקה, ובשל כך כוחות המחוז הדרומי של המשטרה היו ערוכים בשטח ופעלו במחסומים בכדי לעצור את הרכב הגנוב.
כאשר הגיע הרכב החשוד למחסום המשטרתי הוא החל לנסוע במהירות תוך ‘פריצת’ המחסום וניגוח ניידת והחל בניסיון הימלטות מהכוחות. כוחות המשטרה ביצעו מרדף נחוש תוך שימוש בירי לעבר גלגלי הרכב הגנוב, שנסע בפראות וסיכן את משתמשי הדרך והשוטרים. בסופו של דבר המרדף הסתיים במעצר הרכב בתל שבע.
החשודים ניסו להימלט לאחר שירדו מהרכב אך בביצוע סריקות של הבלשים ומג”ב נמצאו החשודים כאשר הם מסתתרים בערימת חציר. שני החשודים, תושבי הפזורה הבדואית, הועברו לחקירה בתחנת באר שבע במשטרת ישראל. שלושה שוטרים נפצעו באורח קל ופונו לקבל טיפול רפואי.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל