מתווה הכרטיסים של הפועל ב”ש

Pinterest LinkedIn Tumblr +

הפועל באר שבע פרסמה את ההערכות לכניסת הקהל לקראת המשחק מול מכבי ת”א, זאת לאור ההגבלה של 4000 צופים בלבד לאור המצב הביטחוני.

הפועל באר שבע הודיעה על מתווה הכנסת הקהל לקראת המשחק הקרוב מול מכבי תל אביב. הקבוצה תקיים הגרלה בין מנויים, כאשר היא יכולה להכניס 4,050 כרטיסים מתוך 5,000 האנשים שרשאים להיות באצטדיון – כ-81%. ב”ש היא הקבוצה הראשונה שמפרסמת מתווה מבין הקבוצות להן יותר מ-5,000 מנויים.

בהודעת נמסר: “חלוקת הכרטיסים תתקיים בשיטה של הגרלה אוטומטית, כאשר לכל יציע יוגרלו כשליש מבעלי המנויים. הזוכים יקבלו את הכרטיס לכתובת המייל המקושרת לתיק הלקוח והכניסה תתבצע באמצעות כרטיס זה”. ההגרלה תתקיים ביום שני ב-9:00 בבוקר, ולא דורשת הרשמה מראש.

מנוי שזכה בהגרלה הראשונה לא ייכלל בהגרלה השנייה והשלישית, כך שמנוי לא יוכל להכנס עד שכל מנויי הקבוצה יזכו בהגרלה. משחק הבית הקרוב של הקבוצה הוא מול מכבי ת”א, והבאים אחריו הם מול הפועל חיפה ובני ריינה.

מנויים לשערים 1, 2, 5-8 ו-10 ישבו ביציע המזרחי. מנויים ליציעים 3-4 יישבו ביציע הדרומי, מנויי כסף עליון ותחתון ייכנסו דרך שער 11. אם תהיה אזעקה, לפי הנחיות פיקוד העורף, על האוהדים להתכופף ולהניח ידיים על הראש.

שתף ברשתות החברתיות.

About Author

blank