באר שבע נכנסה גם היא לסבב הלחימה עם חמאס והיום בצהריים שוגרו מספר לא קטן של רקטות לעבר באר שבע, אבל הסיפור בבאר שבע אינו רק הרקטות אלא גם הבדואים בסביבת באר שבע.
בחודשים האחרונים היינו עדים למספר תקיות אלימות מצד הבדואים בתוך באר שבע ובסבב הלחימה הנוכחי המצב מחריף יותר, בכביש ערד באר שבע שסגור כעת הופלו עמודי תאורה, בכביש דימונה באר שבע יש ידויי אבנים על רכבים בכביש עומר באר שבע ישנם כנופיות של בדואים הרוגמים אבנים על רכבים ואף ביצעו לינץ בצעיר יהודי.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל